Статья 66-1. Закона України Про землеустрій
Державний реєстр сертифікованих інженерів-землевпорядників Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, веде Державний реєстр сертифікованих інженерів-землевпорядників, які отримали кваліфікаційний сертифікат. 

У Державному реєстрі сертифікованих інженерів-землевпорядників зазначається така інформація про інженера-землевпорядника: 

1) прізвище, ім'я та по батькові; 

2) дата видачі та номер кваліфікаційного сертифіката; 

3) назва навчального закладу, на базі якого складався кваліфікаційний іспит та який здійснював підвищення кваліфікації інженера-землевпорядника; 

4) дата та номер протоколу рішення Кваліфікаційної комісії про видачу кваліфікаційного сертифіката; 

5) види робіт із землеустрою, зазначені в кваліфікаційному свідоцтві; 

6) інформація про підвищення кваліфікації;

{ Пункт 6 частини другої статті 66-1 в редакції Закону N 367-VII ( 367-18 ) від 02.07.2013 } 

7) інформація щодо анулювання чи зупинення дії кваліфікаційного сертифіката;

{ Пункт 7 частини другої статті 66-1 в редакції Закону N 367-VII ( 367-18 ) від 02.07.2013 } 

8) місце роботи інженера-землевпорядника; 

9) відомості про членство у саморегулівній організації у сфері землеустрою. 

Відомості про зупинення дії чи анулювання кваліфікаційного сертифіката інженера-землевпорядника вносяться центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, до Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників у строк не пізніше ніж через три робочі дні після прийняття відповідного рішення про анулювання (позбавлення) чи зупинення дії кваліфікаційного сертифіката.

{ Статтю 66-1 доповнено новою частиною згідно із Законом N 367-VII ( 367-18 ) від 02.07.2013 } 

Інформація з Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників надається за письмовою заявою фізичним і юридичним особам у формі витягу на безоплатній основі. 

Державний реєстр сертифікованих інженерів-землевпорядників оприлюднюється на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин. Технологічні та програмні засоби, необхідні для оприлюднення відомостей Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників, повинні забезпечувати юридичним та фізичним особам можливість безоплатного анонімного перегляду, копіювання та роздрукування реєстру на основі поширених веб-оглядачів та редакторів без необхідності застосування спеціально створених для цього технологічних та програмних засобів, цілодобово, без обмежень. 

Інженери-землевпорядники несуть відповідальність за достовірність інформації, яка подається до Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників, у порядку, встановленому цим Законом.

{ Закон доповнено статтею 66-1 згідно із Законом N 5394-VI ( 5394-17 ) від 02.10.2012 } 

Другие статьи закона